Garantili direksiyon dersi ile ilgili eğitim içeriğimiz hep vardı aslında sadece çok bilinen bir eğitim değil. Temel çalıştırma eğitimi eğitim diye sunduğumuz eğitim bizden direksiyon derslerini isteyenlere sağladık. Bilinç yaratmak adına kurduğumuz özel direksiyon dersi ile yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

Bizden eğitim alanları 2 günde aktif sürücü oldular ya siz. Burada daha önce eğitim alanında ve başarısız olduğunu düşünerek, yeni araçla veya gerilemeyen ayna kullanamayan tüm sürücü adaylarına temel çalıştırma eğitimini ağırlıklı olarak tavsiye ediyoruz.

Eğitim ücretini eğitimin sonunda harekât için denemeden korkmanıza gerek yok. Temel yapılarında tekniklerinde yolda araç kullanmayı öğreniyorsunuz. Korkmadan sahada güvenlik önlemlerinin olmadığı güvenli bir alanda çeşitli eğitimden sonra araç kontrolleri boyutlandırıldıktan sonra anlaşıldıktan sonra trafiğe çıkıyorsunuz.

İleriye dönük tasarruflu eğitimleri ile sunduğumuz temel yapıya ilişkin eğitim ile siz kaza yapmadan araç hareket ettirmekten korkmadan tam bir hakimiyet ile trafiğe çıkıyorsunuz.