İleri sürüş teknikleri olarak birçok kamu kurum ve kişi özel sektör ve bireysel eğitimleri başarı ile gerçekleştirildi. Trafikte kazalara karşı yaptığımız eğitimlerde özel direksiyon dersleri verdik.

Kitle olarak sürücü adayları daha çok sürücü kurslarında eğitim almaya alışık. Genel olarak sürücü kuru ile devam eden adaylar. Sürücü kursları araçlarının güvenliği ile direksiyon dersleri değerlendirilir.

Sorun ne bunda diyebilmektir. Sürücü kursları araçlarında bulunan pedallar direksiyon hocalarının ayaklarının altında ve müdahale de bulunarak eğitim sunuyorlar. Bu durumda sorun siz arabaları hareket ettirdiğinizi sanıyorsunuz ama kontrol aslında direksiyon hocasında oluyor. Biz direksiyon eğitimini 3 farklı şekilde sunuyoruz. ürünleri ne ise onu alıyorsunuz.

Peki avantajımız ne?

İlk eğitim özel direksiyon dersi:

Saatlik olarak eğitimdir. Araçta pedal bulunmaz, kendi aracınız ile yada bizim aracımız iletebilirsiniz.

Fakat burada önemli olan bir konuda normal hayattan dahi aracın değiştirilmelerinde alışma koşulları vardır. Acemi ise eğitim aracı olarak farklı bir araca bindirdikten sonra kendi aracına alışmak çok zor gelir. Bu neden ile kendi aracınızı iletin. eğitim çok daha faydalıdır.

İkinci eğitim sürüşü geliştirme eğitimi:

Siz eğer mahallenizde kullanıyorsa durumda ve ana yollardan yani E5 Yani D100 yada otoban korkunuz var ise 8 saatlik sürüş geliştirme eğitimi ile otoban ve E5 bağlantısında direksiyon dersi kullanabilirsiniz. Biz buna göre sürüş iyileştirme eğitimi diyoruz.

Üçüncü eğitim temel sürüş teknolojileri eğitimi:

Biz bu direksiyon eğitimini garantili olarak sunuyoruz. 16 saatlik eğitimde sizlere ilk gün sahada eğitim sunuyoruz. Trafik dubaları ile uğraşmamız ilk günde manevra, park ve ileri sürüş teknikleri dersleri vererek aracın boyutunun tamamen kontrolz altında çalıştırılması. İlk gün bitiminde hafif trafik yapıyoruz.

İkinci günün tamamı ile yoğun trafik olan, otomasyon derslerini veriyoruz. Duran, ne dağıtılan trafik var ise sürüşümüzü gerçekleştiriyor. Sizi normal sürücüyü muhafaza ediyoruz. Garantili direksiyon dersi veriyoruz. Eğitim sonunda istediğiniz yere gidebileceğinizi anlıyor ve tamam diye biliyor.

Şayet temel sürüşte sürüş olanağız gelişmez ise ücret almıyoruz.