Sürüş eğitimi 8 kullanarak aktif bir özel direksiyon geliştirme eğitimidir. Araç kullanımı sürekli devam ettirilir. 2 oynatma oyunlarında 15 dakika mola verilecektir.

Sürüş Geliştirme Eğitim İçeriği

Direksiyon simidi ve koltuk ikramı

Emniyet şeritlerini değiştirme duran trafikte, akan trafikte

Ayna kullanımı ve mantığı

Sağ ayna kullanımına tamamen alışma

Akıcı trafikte nasıl kaza yapmak

Ani duran trafikte güvenlik kullanımı

Akıcı trafikte güvenlik kullanımları

otobanda oyunu

D 100 kara yolunda ilerleme

Yoğun trafikte oyun

Eğitim yönetimi:

güvenli tablet sistemi araç iç güvenlik sistemleri kullanımı

Otomobilin aktif ve pasif ekipmanlarının kullanımı

ileri seviye ayna kullanımı

Güvenli şerit değiştirme

Fren mesafesini onda bir oranda düşürme

Direksiyonu ani toplama durumunda ele geçirme tehlikeleri

Trafiği okuma ve tehlikeli duruma düşmeme

Gereksiz frenleme yapma

geliştirme nedir

Kullanılabilen geliştirmede, kullanmayı bilen kullanma geliştirme eğitimidir. Araç kullanımı olan sürücü aktif sürücü olmaya çalışılır. Sürüş geliştirme eğitimini yenine kadar bilgilendirmelere direksiyon hocasının çalıştırma dahil.

Kullanım değerlendirmesi için ömürlerin tükenmesinden az olduğu bir yolda 5 kullanım kalitesine bakılarak başlanır. Şayet çocuk yapma geliştirme çocuğu ise, üzerine hemen yoğun trafiğe çıkarılmalıdır.

Yoğun dolandırıcıların heyecan verici vericisinde mutlaka olacaktır. Direksiyon hocası için özel direksiyon dersi ve temel oyundan daha basit çözüm bulmak için eğitimdir. Eğitime alınan sürücü adayı otomobili kullandığı faka cesaret edemediği durumlar olduğu için teknik kazanmayı hedefleyenler daha fazla kişi. Ama geliştirme alan kullanıcıları aslında bir çok eksiği var.

Bu neden sekiz ile birlikte tam adaptasyon ancak oturur.

Sağ ayna kullanımı

Bizim için sağı ayna kullanmayı bilmek, acemi sürücüye göre yüksek hızlarda araç gezinmesi ve güvenli şerit değiştirme en önemli. Bu eksikler genellikle geliştirme eğitimine katılan adaylarda gözlemlediğimiz eksikliklerdir.

Yürütme geliştirme eğitimi sizde varsa bu temel sorunları düzeltmeden başlanmalıdır.

Yolculuklara katılan adayların kendi aracı ile katılmalarını tavsiye etmekteyiz. Alışma süreçleri ile geçirilecek zaman ve eğitim sonunda kendi programlarıyla yapılacak hatalara yapılanma geliştirme net açık olması gerekir.

Kullanılabilir geliştirme eğitimi trafikteki tüm tüketiminize karşılık vermek için belirli sınırlara ulaşmış sürücü adaylarına verilmektedir. Siz edinmeyi eğitim geliştirmeyi almak isteseniz dehi yeterliliğiniz görüşü ile tespit edildiğinde sonra sahip olma eğitimini geliştirmeyi başarabilir yada alamazsınız. Direksiyon eğitmeni yapınızı saptar ise bu durumu sizde zaten var olan anlayışla karşılar ve ısrar etmezsiniz.

Bir ürün satışı değil, sizin kullandığınıze yanı ve gerekli olanı ortaya çıkarmak durumunda yaranız. Merak etmeyin araç kullanacaksınız sadece bu eğitim boyutuna uygun değil şeklinde düşünmeniz gerekmektedir.

Özel direksiyon dersi yada temel tahminlerimiz sizin için oluşturacaktır. Direk trafiğe çıkacaklar yok ise biz yapı geliştirme eğitimini size uygulatmayız.

Trafikte kaza yapmadan eğitime ve kötü tecrübeler ile korkmadan araç kullanmak bizim ilk tercihimizdir.

Biz ileri kullanım kullanım eğitimleri ile trafikte kaza oranlarını düşürmeye çalışıyoruz. Bu çıkışları eğitimlerde usta ve yarışan pilotlara eğitimler sunuyoruz. Kullanmak için yanlış bilgi veren yada araç kullanmak için direksiyon kursu gibi eğitimcilerden edinilen eğitimler sonucuna ulaşamadınız, biz size araç kullanmayı başaramayacağınızı söylüyoruz. Burada eksik olan sadece eğitmenin, eğitim pencerelerinin aynı düzeyde tutmayı ve size rehberlik edecek bir eğitim şeklini yapamayacağını garanti eder.

Kullanım geliştirme eğitimi ve trafikte güvenli kullanım eğitimi

Dağıtım eğitim geliştirmesinde aslına baktığınızda belirli bir seviyenin tepesinde sizi çıkardıktan sonra trafikte algılama ve erişim ve trafikte güvenli hareket eğitimlerinden konular ekleniyor. Bu sayede trafik kazalarının önüne geçme bilgileri sahibi olursunuz. Aynı zamanda kendilerine daha fazla güven verilmiş ve öngörülmüştür.

Yürütme geliştirme manevra eğitimi

Yürümeye yönelik eğitim deneyimlerinde başladıklarında güvenli ömür boyu eğitim ile artık tamamen mutlu yüz ve kullanma ile ilgili bir sorundan kurtulmayı kutlarım. Eğitim daha bitmedi. Trafikte mutlaka dönüşmek ve geri gitmek için gerekenler.

Sebebi ne olursa olsun şayet geri gidemiyorsan sen iyi bir sürücünün. Çünkü geri giderken bir yerden ortaya koyarken sürtme ve darbe alma durumlarına maruz kalacaksınız. Dar dönüşler için büyük sorunlar oluşturacak ve aracınızı her vurduğunuzda büyük bir soğuma ve korku yaşayacaksınız. Aynı zamanda kasko şirketi size sorun oluşturacak. Kasko firması kasko yapmayacak. Sizi kara listeye alacak.

Manevrada önemli olan bir konu ise araç bir yere sürttüğünde kalkan aracı komple aracı sürmeye devam etmesidir. Yada bir yere sürtülen araç sürücüsü başka birinden yardım ister ve oradan gelen sürücü de olsa dahi manevrayı yanlış yapar ve sürmesi tüm araca gider. Bu tip sahipliklere sahip olmak daha çok masrafın ortaya çıkmasının sınırından hasar kaydı ve orijinal yerinde bozulduğundan değeri düşer. Biz bu sürtme dokunmamaları, aynı şekil ile sürmeye devam etmeden nasıl sınırlayacağımızı da öğretiyoruz. Bu sayede ufak dokunma şeklinde bir çukur ile nazarlık diye düşünebiliriz.

Aracın ölçülerini algılayamıyorum

Bir otomobilin ölçüleri santim santim algılanamaz biz sahibi mikrometremiz yok yada cetvel. Burada yine eksik bir şekilde eksik anlamadan araç kullanıp, anlamadığınızdan dolayı aracın boyutuna alışamadığımızı düşünmemizdir.

Aracı ayarlayarak otomobili kullanınsa idik. Kamyon süren arkadaşlar taksi kullandığında yada taksi kullanan arkadaşlar kamyon kullandığında sürtme vurma gibi problemler yaşardı.

Sadece aslında ayna kullanımı ve araç kasasının ne zaman nasıl ne oranda kurtarıp kurtaramayacağı, tüm kullanımdan yararlanmadan yararlanmaması anlamında gelir. Bu nedenle ilk kez araç kullanma araç ne kapakları olur ise o araç ile direksiyon dersi alınır. Eğitimden sonra ise vakıf oldukları ayna ve kasa kullanımları doğallaşmak için bütün araç boyutlarını kullanabilecek duruma gelecekler.

Bu nedenle özellikle küçük araç alayım daha rahat giderim algısı yanlıştır.

Küçük otomobiller ergonomi ve güvenlik açısından iyi sonuç vermezler.

Küçük otomobillerin tavsiye edilmesinin nedeni yer ile temas eden lastiklerin aralıklarının dar olması ve aracın yol tutuşunda vasat olması kaynaklı. Aynı zamanda kaza durumunda küçük evlerin kapılarının, kaburgalarınıza yakın olması.

Kaza anında bu tip bayan arabası dediğimiz araçlar kaburgalarınızı kırar iç kanamadan dolayı tehlikeler yaratır. Aynı zamanda dar bir zamanda yaşayacağınız için bagaj yükünü ve içinde de çözülme sıkıntılarını yaşatmaktadır. Siz otomobilin büyüğünü alın biz size aracı nasıl kullanmayı öğretin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *