Select Page

Özel Direksiyon Dersi trafikte araç bilgisayarı çözüm noktasıdır. Ralli eğitmeninden direksiyon derslerinin özeti. İki günde aktif olarak değişiyor. Eğitim ücretini eğitim sonunda memnun kalarak ödeme yapabileceksiniz.

Özel direksiyon dersi ile kendi çocuğuyla otomobil kullanıyor. Pedallı otomobille eğitim veriyoruz. Kendi arabanıza alışıp aktif olarak sahiplenmenizi sağlar.

Direksiyon Eğitiminde Garanti

Özel direksiyon dersi

Yönlendirme dersi

Durumunuza göre trafik ve yoğun trafik

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilmektedir. Trafikte saatlik uygulama yapılır. Mola verilmiş ise mola saati eğitim saatine eklenmez. Araçta saat baz alınır. Kendi aracınızla, yada bizim aracımızla eğitim alabilirsiniz. Eğitim en az 3 saat uygulanır. Saatlik ücret talep edilir. Garantili eğitim değildir.

Saati:

TİKLAYIN
surus geliştirme eğitimi

Geliştirme Eğitimi

Yoğun trafik eğitimi

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilmektedir. Trafikte ve eksik görülenler sahasında eğitim uygulaması yapılıyor. Mola verilmiş ise mola saati eğitim saatine eklenmez. Araçta saat baz alınır. Kendi aracınızla, yada bizim aracımızla eğitim alabilirsiniz.

8 Saat:

TİKLAYIN
Temel sürüş teknikleri eğitimi

Temel ücret Teknikleri

İleri sürüş direksiyon eğitimi

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verilmektedir. Trafikte ve sahada eğitim uygulaması yapılır. 1 gün saha eğitimi ve trafik, 2. gün trafik eğitimi yapılır. Kendi aracınızla eğitim alabilirsiniz. Aktif aracı kullanabilirsiniz. İleri sürüş teknikleri eğitimi ile direksiyon dersleri verilmektedir. Eğitim başarısız olur ise ücret talep edilmez.

16Saat:

TİKLAYIN
 
 
 
Hayatınız bizim için değerli!

En iyi şekli ile öğrenin

Eğitim yönetimi aracınızın vites anlatımı ile başlar.

Piste ilk olarak durma ve kalkış çalışmaları yapılarak sürüşünüz değerlendirilir.

Kaza yaşamadan aracı kullanın. Aracınızın nasıl kullanıldığını anlayın.

Trafikte güvenli şekilde şerit değiştirin.

Geri geri manevralar yapın.

Tüm park çeşitlerini yapın.

Sağ aynayı kullanın.

En yoğun yollarda rahat bir şekilde araç kullanın.

Bizim eğitim sonucumuz bu…

Özel direksiyon derslerinin ardından pratik yapmak mükemmelleştirir.

Yoğun sürüş boyutu ayarı. Zamanında araç kullanmayı biraz öğrendikten sonra tamamen ile unuttuğunuz zaman. Ayrıca bir konunun gerçekten tam olarak özetlenmesinin tek yolunun gerçek bir incelemenin yapılıp yapılmadığı belirlendi. Bu neden ile 2 tam gün süresinde manevraların önemli olduğu parkurlar ile eğitim veriyoruz.

En iyi ileri sürüş teknikleri ile direksiyon eğitimi almak

Direksiyon dersi amaçsızca görülebilmek için tek şeritte aracın kullanım şekli ile öğretilmesi başarılı olamaz. Biz eğitim alanında ilk gün size manevra ve kontrol sunuyor ve ileri sürüş teknikleri eğitimi ile destek veriyoruz. İkinci gün ise yoğun trafikte araç kullanıyorsunuz.